Relacja z ESWC 2007

przez | 26/03/2011

    ESWC 2007 Poland by AMD to zdecydowanie największe (jak i nie jedyne) wydarzenie w Polsce, które poświęcone jest wyłącznie elektronicznej rozrywce. Tym razem nie zabrakło także turnieju w Call of Duty 2 (którego na PGA 2006 nie było), a także można było spróbować sił w CoD 3 na konsolach PS3, Xbox, Wii oraz Call of Duty Road to Victory na PSP. Związku z czym delegacji FkCoD.pl nie mogło tam zabraknąć 😉

eswc eswc

Jak zwykle imprezom organizowanym przez PGA Team towarzyszyły piękne hostessy, które rozdawały przeróżne gadżety. Każdy wystawca zadbał o to, by klimat wokół ich stoiska przyciągał jak najwięcej osób.
Ogromne wrażenie zrobiły na nas stuningowane karty graficzne, które miały ogromną wydajność – po prostu marzenie 😉

eswc eswc

EA Games zadbało o klimat NFS Carbon, wystawiając na pokaz stuningowane Subaru Impreza – po konsultacjach z właścicielem auta mogliśmy zajrzeć do środka, a także do silnika tej wspaniałej maszyny.

eswc eswc

Nie zabrakło także Nintendo Wii, gdzie mogliśmy po raz kolejny sprawdzić jak się gra wykonując głównie ruchy.

eswc eswc

Skupiając się wokół stoiska LEM’a sprawdziliśmy jak gra się w Call of Duty 3 na wszystkich rodzajach konsol. Przyzwyczajenia pecetowe sprawiały iż grało nam się „dziko”, jednak najtrudniej grało się w CoD 3 na konsoli Wii, gdzie celownikiem sterowało się… no właśnie – ruchem ręki. Jednak myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. Nie zabrakło oczywiście również CoD 2.

eswc eswc

Tradycyjnie już na scenie można było załapać się na jakiś konkurs, zdobyć trochę gadżetów, a także posłuchać wywiadów ze znanymi postaciami w świecie gamingu.

ESWC uważam oczywiście za udany, jednak brakuje w nim tego klimatu co na PGA. Organizacja była w porządku, mnóstwo stoisk do grania i mam nadzieję, że z roku na rok ta impreza tak samo jak PGA będzie co raz lepsza 🙂

Opracował Filek

Dodaj komentarz