Profile FkCoD.pl w serwisach społecznościowych

Od jakiegoś czasu nasz Portal ma konta w różnych serwisach społecznościowych oraz mikroblogowych. Chciałbym w tej oto notce sprecyzować, w którym serwisie i jakie informacje publikowane są najwcześniej.

A więc zaczynamy. Jeśli chcecie być informowani o newsach w serwisie, ale także o tym, że dodana została nota na tym blogu oraz inne informacje, które dzieją się za kulisami serwisu, najlepiej korzystać z poniższych serwisów poprzez dodanie nas do obserwowanych:

– Blip.pl
– Twitter.com

Jeśli natomiast interesują Was wyłącznie oficjalne newsy publikowane na łamach Portalu możecie śledzić na nas w poniższych serwisach:

– NK.pl
– Facebook.com

Oczywiście można także śledzić aktualności za pomocą czytnika RSS, w którym FkCoD.pl nadaje od lat.

W pozostałych serwisach można:

– MySpace.com – śledzić dodawane przez nas zdjęcia, a także wpisy na blogu (zamiast zaglądać specjalnie na ten blog, można śledzić go również na MySpace.com). Dodatkowo ostatni status dodany przez nas w serwisie Blip, Twitter czy Flaker również będzie wyświetlony w MySpace.com

PS. oczywiście jeśli chcecie być najbardziej na bieżąco najlepiej będzie często odwiedzać po prostu główną stronę www.fkcod.pl 😉

Opracował:
Filek

Dodaj komentarz