Haxy

przez | 26/03/2011

Aimbot wallhack – po prostu cheaty (czity)

Zakładam trafiłeś/aś na tą stronę szukając programów wspomagających granie w multiplayer, czyli tzw. czitów (jeśli nie to przepraszam ;)). Pytanie tylko, dlaczego chcesz ich użyć?

Drogi graczu, zastanów się jaki jest sens oszukiwać innych graczy w Internecie? Co by było, gdyby wszyscy zaczęli oszukiwać? Potrafisz odpowiedzieć na te pytania?

Może pomogę Ci na nie odpowiedzieć. Przede wszystkim czitując psujesz zabawę wszystkim innym graczom. Co z tego, że będziesz na samej górze listy, skoro to nie jest Twój wynik, tylko programu, który w zasadzie grał za Ciebie. A gdybyś to Ty był tym uczciwym graczem i był ciągle zabijany przez jakiegoś oszusta, nie wkurzyłbyś/wkurzyłabyś się? Zapewne tak… . Tym bardziej drogi graczu wyobraź sobie sytuację, w której wszyscy gracze mają czity – jaki sens ma taka gra? Nie sądzisz, że to nie ma sensu? Taka gra znudzi się bardzo szybko.

Umiejętności są kwestią treningu. Jednemu granie przychodzi lekko i jest po prostu dobry, inny zaś musi poćwiczyć dłużej, by osiągnąć chociaż poziom przeciętnego. Nie każdy ma dar do dobrego grania, ale to nie jest powód by oszukiwać, prawda? Jesteśmy różni i właśnie dlatego wszystkie potyczki są ciekawe. Gdyby wszyscy grali "pro" gra na dłuższa metę nużyłaby każdego.

Graczu, nie oszukuj! Graj uczciwie bez HAX’ów, a zobaczysz, że dużo większą frajdę daje granie uczciwe.

Dla FkCoD.pl opracował
Filek
Kampania Antycziterska

Dodaj komentarz