Turniej Call of Duty 4 5vs5

przez | 03/11/2010

No i zrobiło się turniejowo – oto najnowsza informacja:

MSI Polska oraz Electronic Sports League zapraszają do startu w kolejnej rundzie kwalifikacyjnej MSI GX660 League Series. Liga rozgrywana jest w grach Counter-Strike 5na5, Call of Duty 4 5na5 oraz Starcraft 2 1na1.

Do czwartu, 4 listopada trwają zapisy do kolejnej rundy kwalifikacyjnej MSI GX660 League Series natomiast rozgrywki tej tury będą trwały od 5 do 7 listopada i zakończą się wyłonieniem kolejnych ćwierćfinalistów. Podczas finału drugiej tury zapraszamy serdecznie do oglądania relacji stream na żywo.

Zapisy do kolejnych tur kwalifikacyjnych rozpoczną się odpowiednio 8 listopada oraz 11 listopada. Ważną dla przypomnienia jest informacja, że wszyscy uczestnicy, którzy nie awansowali w poprzednich turach do ćwierćfinałów mogą wziąć udział w każdej kolejnej turze i ponownie spróbować wywalczyć awans. Zapisać siebie lub swoją drużynę można pod adresem www.esl.eu/pl/msi_gx660/

Zapraszamy także na relacje z rozgrywek finałowych kolejnych tur na żywo w streamingu. Najbliższa relacja już 7 listopada od godziny 21:00. Relację będą prowadziły m.in. serwisy HSTV.pl oraz sc2tv.pl. Przypominamy, że z każdej z gier do finału offline awansuje po dwóch uczestników, którzy zmierzą się ze sobą na oficjalnych komputerach turniejowych MSI GX660 11-12 grudnia w Warszawie.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz