Rusza MSI League Series – turnieje w Call of Duty 4 i StarCrafta 2 dla wszystkich

przez | 22/08/2011

Polski oddział Electronic Sports League zapowiedział II edycję turnieju MSI League Series pt. „Duty Calls” organizowaną we współpracy z firmą MSI. W tym roku rozgrywki toczyć się będą na dwóch platformach – Call of Duty 4: Modern Warfare i StarCraft II, a najlepsi zawodnicy, wyłonieni w internetowych eliminacjach, zmierzą się na turnieju o charakterze LAN w Poznaniu. W puli nagród znajdują się między innymi notebooki z serii gaming MSI GE603 i unikalne gadżety dla graczy.

Ruszyły już zapisy do internetowych eliminacji. Zapisać się może każdy, kto tylko wyrazi chęć gry – miejsc nie zabraknie.

Rozgrywki składać się będą z 4 tur eliminacji internetowych i finału LAN, na którym spotkają się 2 najlepsze zespoły Call Of Duty 4: Modern Warfare i 8 graczy StarCrafta II. Impreza odbędzie się 17 września w Poznaniu, w salonie komputerowym firmy X-kom. Jak zawsze nie będą to jedynie rozgrywki dla graczy – organizatorzy szykują także wiele atrakcji dla widzów i kibiców. Będzie można na przykład wziąć udział w konkursach z nagrodami, pograć i przetestować najmocniejsze na rynku notebooki gaming MSI GT780 lub też śledzić transmisje TV z najciekawszych spotkań.

Szczegóły: www.esl.eu/pl/msi_league/news/168241/

Dodaj komentarz