Polish Cup – pierwsza kolejka turnieju za nami

przez | 13/03/2011

Polish Cup to pierwszy tak dobrze zorganizowany turniej w Call of Duty: Modern Warfare 2 w Polsce. Właśnie zakończyły się mecze pierwszej kolejki turnieju:

Za nami pierwsza kolejka turnieju. Prawdziwy popis umiejętności wykazały drużyny Undead Company wygrywając 43-5 z Angry Suicide Seekers oraz GameBurg Team pokonując Let’s do This 41-7. Nie można przeoczyć również pięknej walki drużyn ProgressiVe Gaming Bravo – DMG Damage Multigaming (Quern), zakończonej remisem 24-24. Rzadko spotyka się tak wyrównaną walkę i determinację. Myślę, że zawodnicy walczący w tym meczu jeszcze przez długi czas przeżywali emocje.

Nie można również nie wspomnieć o kilku walkowerach. Niestety smutna to informacja, że nie wszystkie drużyny zapoznały się z regulaminem turnieju i musiały przegrać bez walki. Jednak na pewno wyciągną wnioski i w następnej kolejce zrobią wszystko by wygrać.

Niedługo druga kolejka po której sytuacja w niektórych grupach zacznie się klarować i wyznaczy faworytów. Po odbytych meczach nasuwa się jeden wniosek, ćwierćfinały będą piękną walką.

Więcej na oficjalnej stronie turnieju tutaj.

Dodaj komentarz