ON/OFF już za 16 dni

przez | 07/10/2010

Do pierwszej edycji Targów Elektroniki Użytkowej i Gier Video – ON/OFF 2010 pozostało już zaledwie 16 dni! Dziś prezentujemy kolejne atrakcje, które już w dniach 23 -24 października 2010 zobaczycie na terenach Warszawskiego Centrum Expo XXI.

Kino 3D i moc atrakcji od LG Electronics

LG Electronics jest jednym z największych na świecie producentów innowacyjnych urządzeń w dziedzinie elektroniki użytkowej, komunikacji mobilnej oraz sprzętu gospodarstwa domowego dla klientów indywidualnych. Takiej marki nie mogło oczywiście zabraknąć na największym show nowych technologii w Polsce.

Niewątpliwie dla wielu zwiedzających ON/OFF główną atrakcją przygotowaną przez firmę LG będzie Kino 3D. Samemu będzie można przekonać się jak bardzo niewiarygodne efekty gwarantuje technologia trójwymiarowego obrazu. Kino zostanie przygotowane przy wykorzystaniu najwyższej klasy projektora i ekranu polaryzacyjnego, które wraz z tzw. okularami aktywnymi dadzą niezapomniane wrażenia.

Ponadto firma zaprezentuje również swoje inne najnowsze produkty, w tym m.in. monitory 3D i akcesoria wykorzystywane na stanowiskach 3D surround. Na stoisku LG każdy będzie mógł również sprawdzić możliwości urządzeń zwiększających funkcjonalność sprzętu multimedialnego, w tym zestawów DLNA umożliwiających komunikację telewizora lub monitora do sieci internetowej. Ponadto nie zabraknie funkcjonalnych dysków NAS, które po podłączeniu do router`a stają się głównym magazynem domowych danych, umożliwiając tym samym korzystanie ze swoich zasobów wszystkim uprawnionym użytkownikom.

Asus i Intel na ON/OFF 2010 – największego stoisko targów!

Na ponad 160 m2 powierzchni prezentowane będą najnowsze produkty z zakresu sprzętu mobilnego. Jedną z głównych atrakcji będzie niewątpliwie Soundroom, dedykowany jednemu z najmłodszych produktów firmy Asus – laptopowi NX90. Za sprawą najwyższej klasy podzespołów, głośników Bang&Olufsen oraz 18,4 calowego ekranu w rozdzielczości FullHD, jest on jednym z najmocniejszych urządzeń swojej klasy na rynku. Przy wszystkich parametrach technicznych niezapomniano również o niepowtarzalny designie, który zapewne znajdzie uznanie wśród najbardziej wyrafinowanych klientów.

Każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł także sprawdzić swoje umiejętności w „Strefie dla graczy”, gdzie przez cały czas trwania targów odbywać się będą mini-turnieje w gry sieciowe. Na ON/OFF 2010 firmy te zaproszą również do odwiedzenia „wysp produktowych” Open Area, gdzie zaprezentowane zostaną między innymi notebook`i z Serii N oraz Serii UL – należące do jednych z najlepszych na rynku. Obecność obu firm charakteryzować będą także liczne konkursy i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami.

Oficjalna strona wydarzenia

Zapraszamy serdecznie na stronę wydarzenia. Codziennie publikowane są na niej najnowsze informacje, o tym co przygotowujemy dla Was wspólnie z wystawcami, partnerami oraz patronami. Znajdziecie tam również podstawowe dane takie jak godziny otwarcia wydarzenia, zakres tematyczny Targów, a także już niebawem harmonogram wydarzeń na scenie głównej. Zapraszamy na www.OnOff.mtp.pl.

LAN PARTY POLAND 2.0

Jednym z głównych wydarzeń towarzyszących ON/OFF 2010 będzie organizowany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie we współpracy z Headshot Media, Lan Party Poland 2.0. Impreza typu BYOC (ang. bring your own computer – przyjedź ze swoim komputerem) cechuje się wyjątkowym klimatem – uczestnicy lana przyjeżdżają na wydarzenie z własnymi komputerami i monitorami, by rywalizować między sobą w wirtualnych rozgrywkach przez kilkadziesiąt godzin.

Największe wydarzenia tego typu na świecie przyciągają po kilka tysięcy graczy. Lan Party Poland 2.0 swoją historią sięga listopada 2005, kiedy to odbyła się pierwsza odsłona wydarzenia na terenach MTP w Poznaniu.

Tegoroczna edycja z założenia jest wydarzenie ekskluzywnym, gdyż dostępne będzie tylko 100 miejsc. Pozwala to na przygotowanie Uczestnikom jak najbardziej komfortowych warunków do zabawy. Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.lanpartypoland.pl.

Informacja prasowa MTP

Dodaj komentarz