ON/OFF już tuż tuż

przez | 29/09/2010

Wielkimi krokami zbliżają się targi ON/OFF (następca Poznań Game Arena). Impreza dla wszystkich odbędzie się już w dniach 23-24 października w Warszawie.

Oto oficjalna informacja


Za sprawą dużego zainteresowania wystawców już dziś wiemy, że ON/OFF 2010 będzie wydarzeniem bez precedensu. Premierowe pokazy sprzętu oraz gier, nowinki ze świata multimediów, konkursy, prezentacje, a wszystko to przygotowane w niespotykanej dotąd oprawie.

Strefy tematyczne na ON/OFF 2010

W celu udoskonalenia przekazu wydarzenia, zaprosimy Państwa do zwiedzania ekspozycji podzielonej na cztery „Strefy Tematyczne”. To właśnie w nich największe firmy z poszczególnych branż prezentować będą swoje nowości. Poniżej przedstawiamy podział oraz zakres tematyczny poszczególnych części ekspozycji:

· Strefa Obrazu – telewizory, ekrany, projektory
· Strefa Dźwięku – systemy nagłośnieniowe, kina domowe, słuchawki.
· Strefa Mobile – notebooki, telefony, smartfony, palmtopy
· Strefa Gier – gry, konsole, komputery, akcesoria do gier

ON/OFF na Facebook.com

Specjalnie dla osób wybierających się na ON/OFF 2010, przygotowana została strona wydarzenia w serwisie społecznościowym Facebook.com. Wszyscy, którzy zadeklarują chęć udziału w targach będą mieć możliwość udziału w licznych konkursach z nagrodami. Kolejnym atutem bycia fanem ON/OFF jest stałe otrzymywanie informacji o wydarzeniu przy okazji korzystania z serwisu. Tam również bez przeszkód można wymieniać poglądy z innymi uczestnikami, czy też zadać pytanie bezpośrednio organizatorom. Zapraszamy na stronę ON/OFF na Facebook.com!

Patroni medialni ON/OFF 2010

Wydarzenie dedykowane szerokiej publiczności nie może odbyć się bez wsparcia mediów. Mamy przyjemność przedstawić patronów medialnymi ON/OFF 2010. Wśród nich jest między innymi jedna z największych rozgłośni radiowych w Polsce Radio ESKA (TIME S.A), a także lifestyle`owe magazyny LOGO oraz Smart (Grupa Agora S.A.), czasopisma komputerowe CD Action i PC Format (Wydawnictwo Bauer), a także magazyny dedykowane pasjonatom sprzętu audio, technologii telewizyjnych i sprzętu cyfrowego Audio Video, Płaskie Ekrany, Digital Foto Video (Wydawnictwo Migut Media), największy polski serwis o technologii High Definition HDTV.com.pl. Poza wsparciem w postaci kampanii reklamowych, wspólnie zostały przygotowane liczne atrakcje, których szczegóły przedstawione zostaną w najbliższym czasie.

Najważniejsze informacje:

Termin: 22-24 października 2010
Godziny otwarcia:
piątek: 17.00 – 21.00 – ON/OFF VIP DAY – wejście tylko za okazaniem zaproszenia
sobota: 10.00 – 18.00
niedziela: 10.00 – 16.00 dni dla szerokiej publiczności
Cena biletu: 30 złotych/dzień
Miejsce: Warszawskiego Centrum Expo XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
Hala nr 1
Partnerzy: LG, NTT System, ASUS, D-Link
Patroni medialni: Radio Eska, LOGO, Smart, Audio Video, Płaskie Ekrany, Digital Audio Video,
PC Format, CD Action, HDTV.com.pl

Od siebie dodamy, że się tam pojawimy 😉 Do zobaczenia!

Dodaj komentarz