Ogłoszenie wyników konkursu MoH!

przez | 10/10/2010

AKTUALIZACJA

Najwyższy czas, by podać Wam wyniki naszego konkursu. Przypomnijmy, do wygrania były kody umożliwiające bezpłatne i legalne pobranie gry Medal of Honor z serwisu eastore.pl oraz koszulka z motywem MoH.

Poniżej przedstawiamy Wam listę 5. osób, do których uśmiechnęło się szczęście. W celach dbałości o prywatność podajemy Wam listę imion (lub nicków) wraz z pierwszymi czterema znakami adresu e-mail. Do zwycięzców wyślemy do godz. 21 prośby o podanie swoich danych kontaktowych w celu wysłania koszulki (proszę sprawdzać ewentualne foldery SPAM, jeśli nie będzie wiadomości). Na podanie tych danych zgodnie z regulaminem, zwycięzcy mają czas do dnia 12.10.2010r (wtorek) do godz. 13. Po tej dacie nagroda przepada i zostanie wręczona kolejnej osobie z listy zgłoszonych osób.

Oto zwycięzcy:

1. hektor, e-mail: hhhe
2. Flacktub, e-mail: flac
2. Klaas, e-mail: call
3. Arek, e-mail: arya
4. esg, e-mail: esga
5. MiszkaPL, e-mail: mich

EDIT: W związku z niedotrzymaniem terminu przez laureata Facktub nagroda przypada kolejnej osobie w losowaniu, czytelnikowi Klaas. Czytelnik Klaas na podanie swoich danych ma czas do 13 października do godz. 18.00.

Serdecznie gratulujemy!

Pamiętajcie, że ciągle trwa jeszcze jeden z naszych konkursów! Do wygrania są wejściówki na targi ON/OFF. Przypomnijmy, targi odbędą się w dniach 23-24 października w Warszawie, będzie to niewątpliwie największe wydarzenie zarówno dla fanów elektroniki jak i graczy. Konkurs potrwa tylko do 15 października do godz. 13.00! Zgłoszenia przyjmowane są stronie konkursowej.

Dodaj komentarz