Nowe mapki dla userów premium CoD Elite

przez | 07/03/2012

13 marca dla użytkowników płatnego dostępu Premium usługi Call of Duty Elite zostaną udostępnione nowe mapki.

Nowe lokacje to Black Box oraz dwie misje do trybu Spec Ops: Black Ice i Negotiator. Przeznaczone będą one obecnie wyłącznie dla konsol X360. Bardziej szczegółowo opisuje je, a w zasadzie reklamuje poniższy filmik:

3 komentarze do „Nowe mapki dla userów premium CoD Elite

 1. Rabbit

  Gdy Elite dostaje mappacki i to tylko na xboxa to my musimy czekac miesiac aby dostac na ps3. To jest drugie dlc?A my nie mamy jeszcze 1 w chorej cenie ;/ Pozdrawiam i sorry ale musiałem się wyładować 🙂

  1. filek Autor wpisu

   Nie ma sprawy, wyładowuj się ile chcesz byle kulturalnie:) News ten opisuje nową „ekskluzywną zawartość” dla userów CoD Elite Premium, które pojawi się 13 marca.. Natomiast ContentCollection #1 będzie zawierać poprzednią „ekskluzywną zawartość”, którego czas ekskluzywność już minęła i będzie dostępna 20 marca dla X360 i około miesiąc później dla pozostałych platform.

   Polityka Activision wkurza już zdecydowaną większość graczy. Nawet serwisy o CoD piszą często krytycznie i ironicznie o nowych CoDach, a szczególnie o poczynaniach wydawcy, co już bardzo, bardzo źle świadczy o wydawcy. Myślę, że w końcu obróci się to wszystko przeciwko nim. Potrzeba tylko dobrej konkurencji.

   Nadzieja jest w Medal of Honor, ale czy EA da radę, tego nie wiadomo. Jeszcze trudniej jest przekonać graczy do nowego produktu.

   1. Rabbit

    EA robi to samo. Gracze chcą patcha do BF3 a nic nie dostają. Tylko podaja info ze naprawiaja bronie a nam sa potrzebne inne poprawki a nie jakies bzdety wiec EA ma nas tez w … 🙂 No ale zobaczymy, napewno kupie BO2 bo mam pchote na ciąg dalszy historii i zarabistego multika a co do MoH to kupie pewnie tylko po to aby pograc GROM’em ;d Pozdro

Dodaj komentarz