Modern Warfare 3 w edycji kolekcjonerskiej oraz CoD XP

przez | 01/09/2011

news

Edycja kolekcjonerska Call of Duty: Modern Warfare 3 będzie nosić nazwę taką samą jak w przypadku poprzedniej części – Hardened Edition. W skład edycji wejdzie:

gra Call of Duty: Modern Warfare 3 na oryginalnie ozdobionej płycie;

roczny abonament Call of Duty Elite – dzięki niemu otrzymamy status “Founder” oraz dostaniemy specjalny emblemat, kartę gracza, kamuflaż, klanowy bonus do zdobywanego doświadczenia i inne dodatki. Abonament gwarantuje wszystkie DLC do Call of Duty: Mordern Warfare 3 za darmo;

ekskluzywny „theme” dla użytkowników PlayStation 3 oraz kostium dla Avatara (dla posiadaczy Xboksa 360);

„Field journal” – książeczka zawierająca ponad sto stron militarnych szkiców, diagramów oraz wpisów podsumowujących historię serii.

Natomiast jeżeli chodzi o imprezę Call of Duty XP to zaczyna się ona już jutro i potrwa przez 2 dni. Relację na żywo oglądać będzie można tutaj.

Źródło: gry-online.pl

8 komentarzy do „Modern Warfare 3 w edycji kolekcjonerskiej oraz CoD XP

  1. mateusz 1234

    Witam. mam pytanie, czy znacie kod instalacji do call of duty: modern warfare 3? jeżeli tak bardzo proszę o podanie go będę bardzo wdzięczny 🙂

  2. filek Autor wpisu

    Potwierdzam 😉

    mateusz 1234, uprzedzając Twoje pytanie, pre-order to tzw „wersja przedpremierowa”. Czyli kupujesz teraz (płacąc teoretycznie mniej) i grę Ci przyślą po premierze. Z doświadczenia jednak wiem, że często gra w czasie premiery jest tańsza niż w pre-orderze.

Dodaj komentarz