Modern Warfare 3 – kontrowersje, kradzież i 14 minut gameplayu

przez | 07/11/2011

Ostatnio pojawiło się bardzo wiele rewelacji. Jako donosi serwis CD-Action.pl we Francji ciężarówka, która wiozła 6 tys. egzemplarzy Modern Warfare 3 została zaatakowana i przejęta przez nieznanych sprawców.
Złodzieje mieli uderzyć w ciężarówkę autem, a gdy kierowca wysiadł by zobaczyć co się stało został zaatakowany gazem łzawiącym. W tej chwili nie są to potwierdzone informacje.

Twórcy wypowiedzieli się natomiast na temat kontrowersyjnych scen w MW 3:

Nie możesz powiedzieć, że umieszczamy takie kontrowersyjne fragmenty, by zadowolić tylko siebie. Muszą one być autentyczne, popychające historię naprzód. Ich obecność nie jest jednak nieuzasadniona – to nie jest próba wywoływania szoku dla samego szokowania. Zawsze chcesz wycisnąć z siebie wszystko i zobaczyć, czy możesz przesunąć granice danego medium i opowiadania historii. Mamy tak dużą grupę odbiorców, iż chcieliśmy dostarczyć im cos zapadającego w pamięć. Wrażenia, o których ludzie będą mówić dzień po zagraniu, rozmawiać o nich ze swoimi przyjaciółmi. Chodzi o stworzenie czegoś wyjątkowego.

A na zakończenie – gameplay z kampanii. Uwaga – spoilery!

Źródło: CD-Action.pl

2 komentarze do „Modern Warfare 3 – kontrowersje, kradzież i 14 minut gameplayu

  1. TheMatthew173

    FILEK – już Cię nie lubię 🙁

    Po co to wstawiałeś? Obejrzałem ”niestety”…

    Widzę, że wizualnie gra wygląda o niebo lepiej. Tylko szkoda, że drzwi otwiera za ciebie kompan z drużyny – jak w BF3. Fajnie wygląda ten wstęp – zajebiocha 🙂 Jutro przyjedzie do mnie kurier 🙂 Ale jestem podjarany

Dodaj komentarz