LANPARTY w Call of Duty 4

przez | 11/01/2014

logo-lan

Lan Party Niepołomice jest to turniej gier komputerowych organizowany we współpracy z gminą Niepołomice oraz Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa, który odbędzie się 7-9 marca 2014 roku już po raz piąty. Zapisy ruszyły 1 stycznia 2014r.

E-sport jest szybko rozwijającą się formą rozrywki, niektórzy uważają ją już jako dyscyplinę sportową. Gracze z całego świata rywalizują między sobą o miano najlepszego, popularność w społeczności

e-sportowej jak i również o wielkie pieniądze.

Co czeka nas podczas nadchodzącej edycji?

Pierwsze przygotowania rozpoczęły się już w lipcu. Dzięki współpracy z miastem i MCDiS uzyskaliśmy idealny obiekt do organizacji tej imprezy, przez co rozgrywki prowadzone będą aż w 4 gry:
League of Legends – 16 drużyn 5-osobowych,
Call of Duty 4 – 16 drużyn 5-osobowych,
Fifa 14 – rozgrywki indywidualne, 32 graczy,
Counter-Strike 1.6 – rozgrywki indywidualne, 16 graczy.

Jak się zapisać?

Aby wziąć udział w turnieju trzeba założyć konto i wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej: www.lanowo.pl/zapisy. Zapisy wystartowały 1 stycznia 2014r.

Co można wygrać?

Pula nagród pieniężnych i rzeczowych prawdopodobnie przekroczy 15 tys. złotych.
Dzięki wsparciu sponsorów odbędą się również konkursy i zabawy dla osób odwiedzających imprezę, z atrakcyjnymi nagrodami. Nie zabraknie atrakcji dla graczy czekających na swoją rozgrywkę.

Jakie czekają na nas atrakcje?
Podczas naszej imprezy gościć będziemy wystawę Dawne Komputery i Gry, gdzie będzie możliwość przypomnieć sobie czasy początków gier wideo oraz spróbować w nich swoich sił.

Do dyspozycji graczy jak i osób odwiedzających będzie „consol room”, gdzie zagramy w nowoczesne gry na konsolach Xbox i PlayStation.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie. Więcej informacji na naszym profilu na facebooku: www.facebook.com/niepolomicelanparty oraz na stronie www.lanowo.pl .

A my przypominamy, że możecie ćwiczyć zawsze na naszym serwerze Call of Duty 4 🙂 Dane do serwera w prawej części strony.

Dodaj komentarz