Event Game Maniac ODWOŁANY

przez | 14/04/2011

Event Game Maniac, który najpierw został przełożony na 16-17 kwietnia, teraz ostatecznie został odwołany. Oto informacja, jaką otrzymaliśmy:

W związku z trudnymi negocjacjami z jednym z głównych sponsorów imprezy, oraz przekładanymi terminami zobowiązujących świadczeń, z przykrością informujemy, iż turniej gier komputerowych GAME MANIAC musiał zostać odwołany.Zdajemy sobie sprawę z tego, że zawiedliśmy oczekiwania wielu osób czekających na ten event. Jednak trudności w negocjacjach ze sponsorem wynikające z wciąż małej popularności e-gamingu w Polsce zmusiły nas do podjęcia tego kroku – niestety w ostatnim momencie.

Podjęta decyzja jest dla nas o tyle ciężka, że do ostatniej chwili czekaliśmy na wiążące decyzje ze strony sponsora, pozostając w niepewności aż do ostatniego momentu.

Wiemy, iż dla wielu z Was wyjaśnienie nie będzie wystarczającym usprawiedliwieniem decyzji. Jednak, mamy nadzieję, że właśnie dzięki Wam e-gaming w Polsce stanie się dziedziną na tyle rozpoznawalną i popularną, że w przyszłości nie dojdzie do podobnych sytuacji a sponsorzy, widząc w nim spory potencjał będą wspierać takie działania.

Jedyne, czego w tej sytuacji możemy życzyć zarówno sobie, jak i Wam, to aby e-gaming stał się w Polsce coraz popularniejszy i realniejszy w oczach firm i partnerów oraz przeprosić Was wszystkich za sytuację jaka powstała.

Cóż powiedzieć… – trudno. Oby następnym razem się udało.

Dodaj komentarz