Finał turnieju MSI

przez | 11/12/2010

Już w najbliższą sobotę, tj. 11 grudnia zapraszamy graczy z Warszawy do odwiedzenia sklepu X-Kom znajdującego się w C.H. Reduta, wzięcia udziału w konkursach z nagrodami oraz śledzenia zmagań najlepszych z najlepszych – finalistów MSI GX660 League Series w grach Counter-Strike 1.6, Call of Duty 4 oraz Starcraft II.

W finałowym meczu Counter-Strike 1.6 na przeciw siebie staną zespoły DELTAeSPORTS.COM i Fear Factory. W starciu Call of Duty 4 przeciwnikami są Make odds even! oraz v1p3r, a w grze Starcraft II zmierzą się byli koledzy z rosyjskiej formacji RAGE – Marcin 'DieStar’ Wieczorek i Tomasz 'Tarson’ Boroń.

Zabawę rozpoczynamy o 11:00 i przez trzy kolejne godziny rozdamy mnóstwo nagród dla odwiedzających. W tym czasie będziecie mieli również możliwość przetestowania najnowszego sprzętu firmy MSI oraz porozmawiania o nim bezpośrednio z jej przedstawicielami. Od 14:00 rozpoczniemy mecze finałowe, których śledzenie na żywo będzie możliwe zarówno na miejscu w sklepie X-Kom, jak i w internecie dzięki relacji stream.

Więcej informacji: http://www.esl.eu/pl/msi_gx660/news/143570/

Informacja prasowa

Dodaj komentarz