Dalsze problemy z CoD: Ghosts na PC

przez | 05/11/2013

cod-ghosts

Po aferze z zawyżaną pamięcią RAM przyszedł czas na kolejne kłopoty. Activision usunął z sieci łatkę, która naprawiała jeden z poważniejszych błędów.

Call of Duty: Ghosts ma dość niski współczynnik FOV (pole widzenia) przez co niektórzy gracze (w tym niestety i ja osobiście) mają zawroty głowy. Fani rozwiązali ten problem publikując specjalny patch, jednak jak głosi informacja na stronie patcha, tutaj cytat: „został usunięty ze względu na przyjazne pogróżki ulubionego wydawcy wszystkich graczy”.

Gra ma również problem z obsługą myszki. Raz działa szybciej raz wolniej, tak jakby sama przestawiała sobie czułość. W dodatku nie wszystkie klawisze są odpowiednio przypisane. W początkowych misjach, gdy gra „uczy” klawiszologii często pokazuje tekst w stylu „Wciśnij NIEPRZYPISANY by zrobić wślizg”.

Dopóki problem z FOV nie zostanie rozwiązany ja osobiście nie będę w stanie wykonać recenzji gry. Nadmienię tylko, że w mojej subiektywnej opinii wymagania gry są zawyżone, ponieważ sama gra proponuje mi ustawienia minimalne, a spokojnie działa na wysokich, i co ciekawe, nie wygląda jakoś rewolucyjnie.

Dodaj komentarz