Call of Duty Elite razem z Modern Warfare 3 [UPDATE]

przez | 31/05/2011

Równocześnie z premierą Call of Duty: Modern Warfare 3 będzie mieć miejsce premiera Call of Duty Elite – platformy społecznościowej Call of Duty

SPROSTOWANIE

Call of Duty Elite ma być platformą czysto sieciową, która rozszerzy Modern Warfare 3 o funkcje społecznościowe. Serwis Gry-Online.pl donosi, że na początku Call of Duty Elite zintegrowane z Modern Warfare 3 uzupełnioną o dodatkowe bajery, takie jak:

Społeczność – usługa pozwoli przekształcić zwykłą rozgrywkę multiplayer w portal społecznościowy. Gracze będą mogli łączyć się grupy i klany, organizować turnieje i konkurować ze sobą. Wybór współtowarzyszy oraz przeciwników będzie całkowicie dowolny i uzależniony od naszych indywidualnych preferencji. Dodatkowo, dostęp do usługi będzie możliwy zarówno z poziomu Modern Warfare 3, jak i poprzez wszelkie urządzenia mobilne czy zwykłe przeglądarki internetowe.

Współzawodnictwo – Call of Duty Elite ma nieustannie dostarczać graczom nowych wyzwań. Osoby korzystające z usługi otrzymają dostęp do licznych turniejów podzielonych na odpowiednie grupy (w zależności od indywidualnych umiejętności graczy). Co więcej, twórcy przewidują nagrody (zarówno wirtualne, jak i rzeczywiste) za wygrane na każdym szczeblu umiejętności.

Udoskonalanie – w skład usługi wejdzie także zestaw narzędzi oferujących graczom porady na temat tego, jak polepszyć swoje umiejętności. Dynamiczny system podpowiedzi śledzić będzie nasze statystyki meczowe i na ich podstawie wysunie propozycje dotyczące tego co możemy w naszej rozgrywce polepszyć. Dodatkowo będziemy mogli porównać swoje osiągnięcia z wynikami znajomych.

Źródło: Gry-Online.pl

Poza tym CoD Elite zaoferuje graczom dostęp do zawartości przygotowanej zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów.

Przewidywana opłata abonamentowa może wynieść około 7 USD miesięcznie, jednak nie ma w tej chwili potwierdzenia tej informacji.

Dodaj komentarz