Call of Duty: Black Ops II – „dodatkowa kampania” oraz crafting

przez | 14/10/2012

Gra Call of Duty: Black Ops II będzie posiadała bardzo rozbudowany tryb Zombie, na tyle rozbudowany, że będzie do niego osobna kampania.

Sam tryb Zombie będzie dzielił się na kilka mniejszych trybów. Jednym z nich będzie tryb Tranzit, który jest trybem fabularnym opowiadającym o grupie rozbitków, którzy walczą o przetrwanie z zombie. Pojawić się ma też opcja tworzenia własnych przedmiotów, więcej na poniższym filmie:

3 komentarze do „Call of Duty: Black Ops II – „dodatkowa kampania” oraz crafting

 1. Sznurex

  Mam nadzieję że wreszcie ludzie przestaną twierdzić że Battlefield jest lepszy. Osobiście wole CoDa ale chociażby żeby te gry były tak samo oceniane.;)

  1. filek Autor wpisu

   BF a CoD to zupełnie inne podejście do tematu, nie powinno się tych gier porównywać. Bardziej do porównania nadaje się Medal of Honor 🙂

   Ja gram i w BF i w CoD 🙂

   1. wasz LOL

    BF jest taki ”suchy” nie ma zadań, jest mało rodzai broni, małe mapy do gry i niema trybu surviwal, CoD spełnia te wymogi. Ale w BF-ie możesz trenować się, Ale na multi, bo single jest za łatwy. Mogliby dodać do BF 4 serwery Co-op, tryb zombie. Każda wersja CoD jest z dobrą grafą i szczegóły,np. możesz w CoD 4 zniszczyć szyby i lusterka, światła i przebić opony, a BF ma grafę ma ją coraz lepszą. O BF-ie 1942 już nikt nie pamięta i ma do niego za dużo servów, ich największymi wrogami są czas i programiści.

Dodaj komentarz