Call of Duty: Black Ops 2 – problemy z kartami NVIDIA

przez | 15/11/2012

Część graczy zauważyła problemy z uruchomieniem się Call of Duty: Black Ops 2 na niektórych kartach firmy NVIDIA, szczególnie w wersjach laptopowych. Na szczęście jest rozwiązanie problemu.

U części graczy gra najnormalniej w świecie odmówiła uruchomienia się, lub czasami się włączą, a czasami nie. Problem tymczasowo można rozwiązać instalując wersję BETA najnowszych sterowników do swojej karty graficznej, by później zainstalować wersję już oficjalną. Pamiętajcie jednak, że sterowniki w wersji BETA mogą być niestabilne i instalujecie je na własne ryzyko.

5 komentarzy do „Call of Duty: Black Ops 2 – problemy z kartami NVIDIA

  1. Robson

    Dziękuję serdecznie po zainstalowaniu sterowników w wersji beta dla grafiki mobilnej 540m 2gb gra uruchomiła się bez problemu. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

  2. przypal

    u mnie i u moich znajomych co gramy razem w zombiaki problem wyglada tak ze gra sie scina w jakims momencie (obraz sie zatrzymuje po powrocie do pulpitu widzimy info ze bo2 przestal dzialac i gre mozna juz tyko wylaczyc,po czym sama sie wlancza na nowo)dzieje sie tak w nieokreslonych momentach grania. Wszyscy posiadamy karty nvidia. Natomiast inni koledz co kozystaja z radeona nie maja takich problemow. Nie musze tlumaczyc ze jest to strasznie denerwujace i odechciewa cie grac. A bym zapomnial mamy wersje beta sterownikow i to samo sie dzieje co na stabilnej wersji zadnej roznicy. Jak by mugl mi ktos cos podpowiedziec,jak poradzic sobie z tym problemem to bede bardzo wdzieczny. pozdrawiam

Dodaj komentarz