Call of Duty: Black Ops 2 – konkretny gameplay prosto z E3!

przez | 04/06/2012

Na konferencji Microsoftu pokazano publicznie pierwszy konkretny gameplay z Call of Duty: Black Ops 2. Robi wrażenie!

W jednej z pierwszych pokazanych misji zaczynamy od eskorty pani prezydent. Na filmiku nie zabrakło również kilku przyszłościowych gadżetów. Jest nawet misja, gdzie latamy helikopterem i powiem szczerze, że moment uruchamiania tego śmigłowca mocno kojarzy mi się z momentem uruchamiania myśliwca w jednej z misji w Battlefield 3.

Zobaczcie sami:

3 komentarze do „Call of Duty: Black Ops 2 – konkretny gameplay prosto z E3!

  1. bialek

    Trochę się zdziwiłem kiedy to oglądałem, bo black ops 2 miał być w niedalekiej przyszłości a co widzę? karabiny snajperskie przebijające każde powierzchnie, lunety pozwalające patrzeć przez ściany itd. W multiplayerze gracze będą skanować wszystko i zabijać przez ściany? Powodzenia życzę nowemu CoD`owi..

    1. Rabbit

      Zauważ że ta snajperka przebija każdą ścianę ale wyrzuca z siebie 5 pocisków. Dajmy na przykład takiego Barreta 50. On ma pociski które przebiją większość ścian itp. a ta snajperka moze wyrzucac 5 takich pociskow…. Dalej sobie dokończ ;). Wallhack w luniecie…okej ale tylko w singlu, Treyarch raczej wie co lubią Gracze i nie da tego do MP (chyba ^^). Pozdrawiam i Ja przyjmę ciepło nowego CoDa chociazby ze względu na Zombie 🙂

Dodaj komentarz