Black Ops 3 – Treyarch obiecuje narzędzia do tworzenia map!

przez | 02/11/2015

cod-bo3

Tworzenie map w Call of Duty? Ostatni raz coś takiego mogliśmy robić wiele lat temu. Treyarch obiecuje, że to się zmieni.

Poniżej wklejamy dla Was część komunikatu, który przysłał nam CDP.pl:

Przez lata fani Call of Duty dowiedli, że są najbardziej zaangażowaną społecznością na świecie – jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami, mogąc tworzyć dla Was kolejne gry.

Dokładnie słuchaliśmy i analizowaliśmy Wasze prośby, dlatego z ogromną radością chcielibyśmy ogłosić, że udostępnimy Wam narzędzia do tworzenia map i modów na komputery PC dla Call of Duty: Black Ops III!

Pamiętajcie, że są to prace związane z tworzeniem oprogramowania, dlatego nie zawsze wszystko dzieje się tak szybko, jakbyśmy sobie tego życzyli. Czasami funkcje łączą się ze sobą, a czasami zostają zastąpione innymi, bardziej użytecznymi, a w tym wszystkim ograniczają nas pewne założone ramy czasowe.

Przed nami jeszcze mnóstwo pracy, ale plan jest następujący:

• Będziecie mogli sami tworzyć mapy, mody i wiele więcej!
• Dostarczymy Wam narzędzia oraz pliki dla dedykowanych serwerów, dzięki którym będziecie mogli dowolnie tworzyć rozgrywkę z modyfikacjami.
• Zapewnimy Wam przeglądarkę serwerów, dzięki której będziecie mogli swobodnie dołączać do wybranych rozgrywek.
• Planowany termin zamkniętych testów alfa: marzec 2016

Czeka na Was jeszcze więcej informacji, w tym na temat terminów otwartej bety. Śledźcie blog Treyarch, by mieć dostęp do świeżych wieści.

To dzieje się naprawdę!

Co Wy na to? 🙂